Vambrace: Cold Soul Crack With Keygen

Vambrace: Cold Soul Vambrace: Cold Soul is a roguelike fantasy-adventure set amidst a frozen landscape. Plan your expeditions underground, then journey to the cursed city surface with your team of heroes. Wield unique powers, avoid dangerous traps, brave strange encounters, and survive deadly combat.
Download Vambrace: Cold Soul Crack/Patch

Released date
Platform PC Windows
Rating 60 / 100
User rating
5
Downloads 103
Genre Adventure, General
Players No Online Multiplayer
Company / Developer
Headup Games, Devespresso Games / Devespresso Games
Tags: Vambrace: Cold Soul Crack With Keygen, Vambrace: Cold Soul Crack + Activator, Vambrace: Cold Soul Crack With Serial Number 2020

Vambrace: Cold Soul reviews ( 2 )

Fallenbard, Jun8, 2019

Кажуть, що не можна отак взяти й додати локалізацію українською у гру одразу з релізом. Однак, завдяки Devespresso Games (розробникам), Headup й WhisperGames (видавцям), а також локалізаційній спілці UNLOCTEAM, ще один всесвіт — світ Етери —заговорив українською.Локалізовано все, що технічно можна було локалізувати. Озвучення немає, але воно й англійською майже не зустрічається. Україномовним стрімерам україномовних ігор подобається (а такі хлопчики й дівчатка є — і вони грають у цю гру), претензій майже не має.З їхніх стрімів ми можемо побачити, що то за гра така Vambrace: Cold Soul (Поручі: Холодна душа).Гра — прихована перлина в мушлі, яку ви, могли бачити раніше, але сама перлина не схожа ні на що. Хитрий сюжет з розгалуженнями у ключових моментах приведе вас до розгадки (або ні) сімейних таємниць Евелії Лірики — відважної шукачки пригод. Атмосферна музика та візуальний супровід закохують в себе з перших хвилин.Гра розкривається з кожним пройденим етапом — стає важче, цікавіше, страшніше!Додаються костюми, нові супутники, кращі артефакти й товари для вжитку.Певен, гра знайде свого гравця. Розробники її недарма плекали.Багато цікавих моментів, великоденок від розробників (у грі та текстах) та локалізаторів (у текстах).Отож, дивіться україномовні стріми, робіть свої висновки, придбавайте та грайте!Споживайте українською!

MisterBond, Jun6, 2019

Цікавий сюжет, що тримає в напрузі від початку до кінця. Чудове естетичне подання, внормована складність гри, тактичність та збалансованість. Гра має певні недоліки з керуванням речами в спорядженні, проте, це лише маленька незручність, яка жодним чином не впливає на враження від гри.